Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do Warszawy, na doroczną Konferencję IAML 2005.

Konferencja IAML odbywa się w Warszawie po raz drugi. Pierwsza odbyła się w 1966 roku. Teraz, po 40 latach, mamy wspaniałą okazję ponownie gościć Państwa u nas, proponując bogaty program konferencyjny, koncerty muzyki polskiej oraz różnorodne imprezy towarzyszące i wycieczki pokonferencyjne, które, mamy nadzieję, dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

Konferencja IAML 2005 odbywa się pod honorowym patronatem Wojciecha Kilara, wybitnego polskiego kompozytora.

Polska Grupa Narodowa IAML oraz Biblioteka Narodowa z radością oczekują na Państwa przyjazd.

 

Informacje o konferencji

Konferencja jest organizowana przez Polską Grupę Narodową IAML - Sekcję Bibliotek Muzycznych Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i Bibliotekę Narodową w Warszawie.

Zgłoszenia udziału w Konferencji prosimy kierować na adres:


Biuro Konferencji IAML 2005
Biblioteka Narodowa, pok. 1000
al. Niepodległości 213
02-086 Warszawa

tel: (+48 22) 608 23 90
fax: (+48 22) 608 26 55
www.iaml.pl


Rejestracja uczestników


Opłata rejestracyjna dla członków IAML wynosi: 175,00 Euro przed 15 maja, i 220,00 Euro po tej dacie. Bibliotekarze polscy mogą wnieść opłatę w wysokości 300 zł, gdyż Zarząd IAML przekazał dla Polskiej Grupy Narodowej IAML specjalną subwencję. Aby móc korzystać z tej subwencji należy wypełnić załączony wniosek o dofinansowanie z Outreach Fund. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z organizatorami.

 

Formularz zgłoszeniowy (DOC)
Wniosek o dofinansowanie z Outreach Fund
Informacja o Outreach Fund


Wypełniony formularz rejestracyjny należy wysłać pocztą lub faksem na adres zamieszczony wyżej.


Płatność


Formy płatności: przelew bankowy

Biblioteka Narodowa
17 1030 1016 0000 0000 0332 7006
Bank Handlowy SA, I O/Warszawa

Z adnotacją: IAML 2005

lub karta kredytowa


Odwołanie rejestracji


Odwołanie rejestracji jest możliwe przed 1 czerwca 2005. Kwota wpłacona zostanie zwrócona po odliczeniu opłat bankowych i opłat za odwołanie przez Biuro IAML 2005 rezerwacji zakwaterowania.
Odwołanie rejestracji nadesłane po 1 czerwca może zostać uwzględnione jedynie po otrzymaniu oficjalnego potwierdzenia o chorobie lub wypadku.


Miejsce konferencji

Konferencja IAML odbędzie się w Bibliotece Narodowej. Gmach Biblioteki Narodowej jest położony w Parku "Pole Mokotowskie", niedaleko centrum miasta.


Targi wydawnicze


Konferencji będą towarzyszyć targi wydawnicze. Wystawców zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem konferencji:
office@iaml.pl.Darowizny dla Outreach Fund

Pragniemy umożliwić jak największej liczbie osób udział w konferencji. Niestety, są kraje gdzie bibliotekarze muzyczni nie są wstanie uzyskać funduszy, a IAML Outreach Fund nie może zaspokoić ich oczekiwań. Ci koledzy biorą aktywny udział w konferencji. Aby umożliwić im uczestnictwo, zapraszamy do przekazania darowizny. Darczyńcy zostaną wymienieni w oficjalnym programie. Jeśli możecie Państwo przekazać darowiznę, nawet niewielką, prosimy o wypełnienie odpowiedniego pola na formularzu rejestracyjnym. Z góry serdecznie dziękujemy.


Dofinansowanie z Outreach Fund

Jeśli chcą Państwo otrzymać dofinansowanie z Outreach Fund oprosimy o kontakt z organizatorami, w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Mogą Państwo skontaktowac się z nami przy pomocy formularza pocztowego:

Nazwisko:


E-Mail:


Wiadomość:


  


 

  •  
  •